KAYNAKLAR VE ARAÇLAR

KİEM’in büyümesine yardımcı olmak için kullandığımız tüm çevrimiçi iş kaynaklarını sizinle paylaşmanın yararlı olacağını düşündüm.

Açıklama: Lütfen aşağıdaki bağlantılardan bazılarının bağlı kuruluş bağlantıları olduğunu ve herhangi bir ek ücret ödemeden satın alma kararı alırsanız bir komisyon kazanacağımızı unutmayın. Lütfen bu firmaların hepsinde deneyime sahip olduğumuzu ve bunların bir şey almaya karar verirseniz yaptığımız küçük komisyonlar nedeniyle değil, yararlı ve yararlı oldukları için önerdiğimizi bilin. İhtiyaç duyduğunuzu hissetmediğiniz veya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olamayacağını düşündüğünüz sürece lütfen bu ürünlere para harcamayın.

WEB SİTESİ HOSTING & BLOGGING

HOSTGATOR: KİEM’in resmi sitesi Hostgator tarafından barındılırmaktadır. Otomatik wordpress kurulumu ve harika teknik desteği ile her zaman tercihlerimiz arasındaki yerini almaktadır. Bir blog başlatmak isteyenler için idealdir.

GRAFİK DİZAYN

Canva : Resimleri tasarlamayı seviyoruz ve Canva bunu bizim için çabuk ve acısız hale getiriyor. Canva ile binlerce şablona, ​​yazı tipine ve resme sahip sürükle-bırak arayüzünde grafikler oluşturabilirsiniz. Web siteniz, Facebook sayfanız, posterler, el ilanları ve daha fazlası için tasarımlar oluşturmak için Canva’yı kullanabilirsiniz. Canva’nın en sevdiğimiz özelliği, her gönderi türü için önceden ölçülen boyutlarıdır.

EPOSTA PAZARLAMA

Aweber: Müşterilerinize otomasyon ve kişiselleştirme ile toplu pazarlama e-postaları göndermenize yardımcı olan bir toplu e-posta sistemidir. İyi görünümlü haftalık özetlerimizi göndermek için Aweber’ı kullanıyoruz. Sistem çok kullanıcı dostudur ve bültenler ve daha fazlası için kullanabileceğiniz önceden hazırlanmış şablonlara sahiptir.

adsc4b1z12

Başarınıza,

Yunus Öztürk