Blog

En İyi 4 Videodan Para Kazanma Platformu

1_6jM4YYclsWhlMQTuzSackg

Derin analitik, etkileşimli uygulama işlevleri, ısı eşlemesi ve daha fazlasını sunan bir şirket veya birey olmanız fark etmeksizin, videodan para kazanma girişiminde size yardımcı olabilecek yüzlerce video para kazanma platformları vardır. Bunların hepsi video pazarlama alanında başarınızı garanti eden hızlı pazar yollarıdır. Ancak biz sizlere sadece en iyi 4 platformu göstereceğiz.

Elbette videodan para kazanma denildiğinde ilk akla gelen Youtube’dur. Fakat bu bölümde sizlere Youtube alternatiflerini göstereceğiz.  Kendi ihtiyaçlarınıza göre bizim listeden dilediğiniz platformu seçebilirsiniz.

“En İyi 4 Videodan Para Kazanma Platformu” öğesini okumaya devam et

Google Para Sistemine Bir Bakış!

google-money-coins1-ss-1920Google para sistemi insanlara, şirketlere ve web site sahiplerine hedeflenmiş reklamlar ve özelleştirilmiş hizmetler satarak para kazanma üzerine kurulmuştur. Satın almak işlemini basit ve verimli hale getirmek için otomatik bir çevrimiçi açık artırma geliştirmişlerdir. Web trafiğini çekmek için oluşturdukları araçlar hem reklam verenler hem de yayınlayanlara kolaylık sağlaması amacıyla her zaman dikkat çekmiş ve çekmeye de devam edecektir.

“Google Para Sistemine Bir Bakış!” öğesini okumaya devam et

İş Hayatında Stresle Nasıl Baş edilir?

how-to-overcome-stress-and-anxiety-easily-600x315Son zamanlarda hayatımda çok fazla stresle uğraşıyorum. Sonra, ona sarılıyorum ve kendime (ve başkalarına) ne kadar stresli olduğumu söylüyorum. Bu zihniyet beni daha da stresli yapıyor ve bu durum pek de sağlıklı değil.

Çevremdeki diğer insanları dinlerken, bunun normal olduğunu fark etmeye başladım. Sahip olduğumuz tüm teknolojiye ve lükslerimize rağmen, kendimizi en çok stresli nesil olarak görüyoruz. 

“İş Hayatında Stresle Nasıl Baş edilir?” öğesini okumaya devam et

Annelere Özel: Evden Para Kazanmak için Bazı Fikirler

Stay-At-Home-vs-WorkingÇalışan annelerin en büyük sorunu çocuklarına fazla vakit ayıramamalarıdır. Bu açıdan annelerin evden para kazanabilecekleri bir işe ihtiyaçları vardır. mykiem.com evden para kazanma yollarını önerdi.Bu fikirlerin çoğunluğu bilgisayar ve internet erişimi gerektirse de, bu önerilerin çoğunluğu sıfırdan düşük başlangıç ​​maliyetine sahiptir ve az sayıda ek eğitim gerektirmektedir.

“Annelere Özel: Evden Para Kazanmak için Bazı Fikirler” öğesini okumaya devam et

Zaten Yapmakta Olduğunuz bir iş mi var? O Halde Küçük Bir İşletme Kurun!

Small-MidsizeBusinessCoveragesGirişimciliğe giden birçok yol var. Bazıları  parlak bir fikre sahip olduklarını düşünürler ve “aha” sonunda ne yapabileceğimi buldum derler.Ve o zaman zaten yaptıkları bir şeyin başkaları tarafından değerlendiğini fark edenler vardır.

İşte sizlere para kazanabileceğiniz birkaç etkinlik türü:

“Zaten Yapmakta Olduğunuz bir iş mi var? O Halde Küçük Bir İşletme Kurun!” öğesini okumaya devam et

YouTuber MyLifeAsEva’nın Tek Bir Videosu 41 Milyon Kez İzlendi ve 8 Milyon Dolar Kazandı

mylifeaseva-famechangersYaklaşık 9 milyon YouTube abonesi MyLifeAsEva olarak bilinen Eva Gutowski, ilk müzik videosunu 2015’te yayınladı ve o zamandan beri hiç durmadı.

15 Nisan 2015’te Eva Gutowski, California’daki apartman dairesinde hayatının videosunu hazırlıyordu. Ancak ilk müzik videosunu yayınlayacağından  abonelerinin nasıl tepki vereceğine dair hiçbir fikri yoktu.

“YouTuber MyLifeAsEva’nın Tek Bir Videosu 41 Milyon Kez İzlendi ve 8 Milyon Dolar Kazandı” öğesini okumaya devam et

Gerçek ve Para Kazandıran İş Olanaklarını Tanımlamanın 3 Yolu

Trabajar desde la playa

Girişimcilik yükselişte olup, yalnızca Türkiye’de her ay 550 bini aşkın kişi kendi işine sahip olma hayali kuruyor.

Peki, bir sonraki harika fikrin gerçekten harika bir fikir olup olmadığını nasıl anlayabilirsin? Dikkatli olun – aşağıdaki 3 ipucu size çok uzak olmayan bir gelecekte ciddi para kazandıracak iş fırsatlarını belirlemenize, daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

“Gerçek ve Para Kazandıran İş Olanaklarını Tanımlamanın 3 Yolu” öğesini okumaya devam et

Bu 3 Alışkanlık Sizi Zengin Yapabilir

rich-guy-money121917

Gelecek yıl zengin olmak mı istiyorsunuz? Ne yazık ki  hiç kimse bir gecede zengin olamaz.

Gördüğünüz “ başarılar” normalde yıllarca süren sert ve yorucu çalışmaların sonuçlarıdır. İyi haber şu ki, servet oluşturmaya gelince, hiçbir sır yoktur.  İşe koyulmaya ve fedakârlıklar yapmaya istekliyseniz, hızlı bir şekilde servet inşa edebilirsiniz.

İşte size 3 alışkanlık:

“Bu 3 Alışkanlık Sizi Zengin Yapabilir” öğesini okumaya devam et

Girişimciler için İş ve Aile Yaşamını Dengeleme

work_1525162836Bir girişimci iken aile hayatını dengelemeye çalışmak her zaman kolay değildir. Aile mutlu olduğunda, işler yığılmaya başlar. Yani işte, biraz daha fazla zaman harcıyorsun, ve sonra evde yaşam kontrolden çıkıyor. Yani sen düşünmeyi bıraktın, hepsini nasıl dengeleyebilirim? Bunu düşünmeye başladın.

Çok fazla şey yapmaya başladığınızda, kendinizi tam bir tükenmişlik hissi altına sokarsınız. Bununla yüzleşelim, bir girişimci olarak tabağınızda bir milyon tane şey var. Ama o bunalmış duruma ulaştığınızda, tekrar yola çıkmak gerçekten çok zor.

Öyleyse, tükenmişliklerin olmasını engelleyelim ve iş ve aile hayatınızı gün boyu dengelemenin yollarını öğrenelim. İşte iş hayatınızı takip etmenize yardımcı olacak birkaç yol var, bu nedenle aileniz için daha fazla zamanınız olacak.

“Girişimciler için İş ve Aile Yaşamını Dengeleme” öğesini okumaya devam et