Gelirinizi Büyütmek için 2 Taktik

What-is-the-difference-between-revenue-and-profit-04-min2-1024x569

Hedeflerinizi gerçeğe dönüştürecek güce sahipsiniz.

Şansın, hayatında en az bir işin var olmasıdır. Artık bir işte çalışıyor olabilir ve işinizi yan yana inşa edebilirsiniz. Bir işin güzel yanı, her hafta çalıştığınız için bir ödeme yolunun olacağını biliyor olmanızdır. Tam zamanlı çalışırken, sürekli bir maaş alıyorsunuz. Girişimcilikte durum böyle değil.

Bir işletmede, ödemenizi belirleyen çeşitli faktörler vardır. Satış yoluyla gelir elde edersiniz ancak bu gelir değildir. Geliriniz vergiye ve iş harcamalarınıza tabidir. Çok sık olarak, gelir bırakmaktan vazgeçmek ya da hayal kırıklığına uğramaktan vazgeçmek isteyen girişimci adaylar harekete geçebilir.

İşletmenizde tutarlı gelir elde etmenin ve sürekli gelir artışı için bir plan uygulamanın bir yolu vardır. Bu iki ilkeyi işinize aldığınızda ve uyguladığınızda bu durum gerçekleşir.


1. Mesajınızda ve Platformunuzda Daha Fazla Netlik Yaratın

Müşteriler ürünlerinizin veya hizmetlerinizin ne olduğu konusunda net değillerse harcama yapmazlar. Eğer net değilsen bu açıklığı alamazlar.

Web sitenizdeki slogan, vizyon ve kopyalarınız, sosyal medya varlığınız ve işletmenizin ilan edildiği her yerde kristal netlik olmalıdır. İş platformunuza gelen potansiyel bir müşteri, sunduğunuz ürün hakkında kafa karıştırılmamalıdır.

İki yabancıdan platformunuza gitmelerini ve ne gördüklerini söylemelerini isteyin. Onları etkilemeyin. Ne anlatırlarsa yaptıklarınla ​​eşleşirse, sorun yok. Değilse, yapılması gereken değişiklikler var. İşletmenizin ne yaptığı ve kimin yardım ettiği konusunda net olun. Daha sonra, işinizi buna göre markalayın.

2. Harekete Geçtiğinizde Gereken Yeri Ayarlayın

Başarılı bir iş kurmak için hızlı bir şekilde ayarlamanız ve uygulamanız gerekir. Oturduğunuzda haftada bir zaman ayırın, planınızı inceleyin ve gerekli değişiklikleri yapın. Daha fazla büyümeye yol açabilecek ve çabalarınıza daha fazla tutarlılık katacak herhangi bir değişiklik yapmanız gerektiğinde koçları ve danışmanları işe alın.

Hala çok yıl kaldı. Şimdi zorlamak ve rekor kıran bir yıl için çaba zamanı. Tutarlı gelir ve patlayıcı büyümeye sahip olabilirsiniz. Bu iki ilkeyi bir başlangıç ​​kılavuzu olarak kullanın ve devam edin. Siz sadece hedeflerinizi gerçeğe dönüştürecek güce sahipsiniz.


 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.