Clickbank ile Para Kazanmak İsteyenler, İşte Size En Etkili Yöntem

clickbank

Clickbank’ı eminim hepiniz duymuşsunuzdur. Satış ortaklığı denildiğinde en popüler olan para kazanma sistemlerinden bir tanesidir. Tanıtımını yapmak istediğin ürünü seç, linki kopyala ve trafik gönder sonra gelsin paralar. Peki gerçekten bu kadar basit mi? Elbette Hayır.

Sizlere gerçek bir yöntem göstermek istiyorum. Eminim bu yöntem sizin de oldukça hoşunuza gidecektir.

Sadece Linke Trafik Göndermek İşe Yaramıyor

Clickbank ile para kazanmak isteyen kişiler başlangıçta satış ortaklığı linklerine trafik gönderiyor ve bazen 1-2 satış  yapıyor bazen de hiç. Sonra bu para kazanma yöntemi işe yaramıyor diyor ya da sahte bir sistem olduğunu düşünüyor. Halbuki sistem yanlış değildir, yöntem yanlıştır. Bir daha asla göremeyeceğiniz bir müşteri almak için reklam harcamaları yapmak, yapabileceğiniz en zor işlerden biridir.

Gerçek Girişimciler Müşteriler Üzerine Tekrar Satış Yapar

Çok fazla insan İnternet pazarlamasını bir oyun olarak düşünmektedir. Değil. Bu gerçek bir iştir ve gerçek girişimciler müşterileri ömür boyu satın alır. Birisi sizden bir Clickbank ürünü alırsa, başka bir tane satın alması muhtemeldir. Bu açıdan kişiyi doğrudan linke  gönderirseniz asla başarılı olamayacaksınız, çünkü o kişiyi bir daha asla görmeyeceksiniz.

Tekrarlama işin anahtardır. Tekrarlanan bir müşteri yeni bir müşteri almaktan daha kolay ve ucuzdur.

Para Listede

Benim clickbank iş modelim sizin için daha fazla çalışma gerektirecektir, ancak söylediklerimi uygularsanız Clickbank ile daha fazla para kazanabileceksiniz.

İşte adımlar:

  1. Tanıtmak istediğiniz Clickbank ürününü seçin
  2. ‘’Leadpages’’e kaydolarak bir e posta yakalama sayfası oluşturun
  3. Aweber’a kaydolun(e-posta listesi oluşturabilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir)
  4. Oluşturduğunuz e posta yakalama sayfasına trafik gönderin

Burada amaç kişiyi doğrudan satış ortaklığı linkine göndermekten ziyade onun e postasını almaktır. Kişi e postasını girer ve sonrasında satış ortaklığı linkine yönlendirilir. Bu kesinlikle çalışan bir yöntemdir. Kişi böylece ilkinde satın almasa bile ona e postalar gönderebilir ve sonrasında satın almasını sağlayabilirsiniz.

İşte benim Clickbank için oluşturduğum e posta yakalama sayfam, buradan ziyaret edebilirsiniz:

https://clikbankuniversty.lpages.co/clickbank-club/

Artık Clickbank ile büyük miktarlarda para kazanmanın formülüne sahipsiniz. Sunduğum bu yöntem daha fazla çalışma ve azda olsa para gerektirir. Ancak bir işte başarılı olmak istiyorsanız ortaya biraz para koymak zorundasınız. Umarım bu yazı hoşunuza gitmiştir. Sizlere en etkili yöntemi sunduğumu düşünüyorum. Sormak istediklerinizi sorabilir ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.