En İyi 4 Videodan Para Kazanma Platformu

1_6jM4YYclsWhlMQTuzSackg

Derin analitik, etkileşimli uygulama işlevleri, ısı eşlemesi ve daha fazlasını sunan bir şirket veya birey olmanız fark etmeksizin, videodan para kazanma girişiminde size yardımcı olabilecek yüzlerce video para kazanma platformları vardır. Bunların hepsi video pazarlama alanında başarınızı garanti eden hızlı pazar yollarıdır. Ancak biz sizlere sadece en iyi 4 platformu göstereceğiz.

Elbette videodan para kazanma denildiğinde ilk akla gelen Youtube’dur. Fakat bu bölümde sizlere Youtube alternatiflerini göstereceğiz.  Kendi ihtiyaçlarınıza göre bizim listeden dilediğiniz platformu seçebilirsiniz.

1. Ooyala

ooyala-video-monetization-platforms-1024x487

Ooyala Youtube’dan sonra en başarılı para kazanma platformlarından birisidir.Ayrıca, video erişimi, kitle segmentasyonu, toplanan gelir ve çok daha fazlası için güçlü ayrıntılı analizler sağlarlar. Ooyala’yı kullanarak video içeriği üretimi, dağıtımı ve para kazanma konusunda kesinlikle daha akıllıca tercihler yapabilirsiniz.

2. Brightcove

brightcove-video-monetization-platforms-1024x490

Brightcove ayrıca videodan para kazanma pazarında lider bir video platformudur. Farklı ürünler arasında derinlemesine, kesintisiz ve kullanımı kolay entegrasyona sahiptir. Müşterilere inanılmaz derecede güçlü video akışı sunmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar.

Platformları, daha fazla konuşma oranı, SEO etkisi ve canlı video akışı için trafiği web sitenize geri göndermenizi sağlar. Pazarlama otomasyon araçlarını sunar ve entegre ederler, böylece zaten yerleşik olan analiz veya raporlar için endişelenmenize gerek kalmaz.

3. Kaltura

kaltura-video-monetization-platforms

Kalutra, 100.000’den fazla topluluk üyesiyle dünyanın önde gelen açık kaynaklı bir video yönetim aracıdır. WordPress gibi CMS platformlarıyla gelişmiş entegrasyon seçenekleriyle içeriğinizden para kazanmanın farklı yollarını kontrol eden harika bir platform. Harekete geçirme çağrılarını ve e-posta kayıt formlarını tam olarak destekler.

4. Muvi

muvi-video-monetization-platforms-1024x369

Muvi, video içeriğinden kolayca para kazanmak isteyen içerik sahipleri için bir yer ve bunu self servis, beyaz etiket platformu sunarak yapıyorlar. Ana işi video üretimi olan birçok küçük ve orta ölçekli şirket için video para kazanma platformudur.

Video sahipleri, kendi Çoklu Ekran Video Akışı (Canlı ve İsteğe Bağlı) platformunu herhangi bir yatırım yapmadan birkaç dakika içinde başlatabilirler. Amazon Web Servisleri, Adobe ve daha birçokları gibi dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri ile ortaklıklar var.

Oku: Ünlü bir blogger olmak ister misiniz?

Sonuç:

Yukarıda bahsedilen videodan para kazanma platformlarının her birinin kendine özgü gücü vardır. Dijital varlığınızdan para kazanmak için en uygun çözümün hangisi olduğuna karar veriniz.


 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.