Google Para Sistemine Bir Bakış!

google-money-coins1-ss-1920Google para sistemi insanlara, şirketlere ve web site sahiplerine hedeflenmiş reklamlar ve özelleştirilmiş hizmetler satarak para kazanma üzerine kurulmuştur. Satın almak işlemini basit ve verimli hale getirmek için otomatik bir çevrimiçi açık artırma geliştirmişlerdir. Web trafiğini çekmek için oluşturdukları araçlar hem reklam verenler hem de yayınlayanlara kolaylık sağlaması amacıyla her zaman dikkat çekmiş ve çekmeye de devam edecektir.Müşterileri Kimdir?

Google para sistemi iki müşteri üzerine odaklanır:

Google’ın birincil müşterileri,  reklam yoluyla İnternet’e ulaşmak isteyen kişilerdir. Bu müşteriler genellikle reklamverenler ve reklam verenler adına reklam veren ajanslardır ve tüm dünyada bulunurlar.

Google’ın ikincil müşterileri, Google Ağı’na katılan web sitesi sahipleridir. Google’a, web trafiği olarak da bilinen organik ziyaretçilerden elde ettiği gelirlerin bir kısmını öderler. Bu web sitesi sahipleri de tüm dünyada yer almaktadır.

Oku: Google ”şimdi satın al” düğmesini ekliyor siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.

Müşterilere Ne Satarlar?

Bu müşterilere hizmet vermek için Google para sistemi, arama sonuçlarında hedeflenen reklamları (Adwords olarak bilinir), alakalı web sitelerinde (Adsense olarak bilinir) reklamlar ve bu hesapları yönetmek için özelleştirilmiş hizmetler gösterir. Bu ürünler ve hizmetler, reklamverenlerin ve acentelerinin satın alma sürecinde müşterilere önemli bir aşamada ulaşmalarına ve ayrıca web sitesi sahiplerinin web sitesi trafiğinden etkili bir şekilde para kazanmalarına olanak tanır.

Google, arama motoru, Gmail ve Google+’yı internet kullanıcıları için ücretsiz hizmetler olarak sunmaktadır. Bunu yapmak, reklamverenlerin daha sonra, ürün ve hizmetlerini AdWords ürünüyle tanıtabilecekleri büyük miktardaki kişileri cezbetmeye ve segmentlere ayırmaya olanak tanır. Özel teknoloji ve uzmanlıkla Google, diğer web sitelerindeki kullanıcılara AdSense reklamları aracılığıyla uygun görüntülü reklamları güvenilir bir şekilde sunabilir.

Google para sistemi reklam veren ve reklamları yayınlayan site sahiplerini buluşturan bir açık artırma sistemi üzerine kurulduğundan oldukça faydalıdır. Bu otomatik açık artırma, reklam harcamalarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen reklamverenler için verimlilik, kolaylık ve pazar değeri sağlar.


En Çok Satan Ürünümüz: İLANLARI SATIŞA DÖNÜŞTÜREN MESAJLAR NASIL YAZILIR?

Google’da doğru reklam vermek istiyorsanız, bu kursa şimdi kaydolun!

ŞİMDİ KAYDOL!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.