Evde İş İmkanı-Evden Para Kazandıracak İş Fikirleri

ebay-shipping1200x627İster bir şirket için uzaktan çalışıyor olun, ister kendi işinizi kuruyor olun, evde iş imkanı günümüzde oldukça popülerdir. İşte sizlere evden para kazandıracak birkaç iş fikri.

1. Ortaklık Pazarlamacı

Evde iş imkanı denildiğinde akla ilk satış ortaklığı gelir. Bağlı kuruluş pazarlamasına aşina olmayanlar için, bir komisyon kazandığınız bir referans ürünüdür. Bir web siteniz olduğunu ve Amazon’da bir kitaba baktığınızı varsayalım. Ziyaretçi, satış ortağı bağlantısını tıklayıp kitapları satın aldığında, Amazon size satışın bir yüzdesini ödeyecektir.

İnsanlar bağlı kuruluş pazarlamasını severler çünkü küçük başlangıç ​​maliyetleriyle pasif para kazanmaya başlayabilirsiniz.

2. Blogger

Evde iş imkanı söz konusu olduğunda en çok tercih edileni blog açmaktır. Çünkü bloglama ucuz ve başlamak kolaydır. En sevdiğiniz konu hakkında bir blog başlatabilirsiniz. Her blog sahibi bu işe hobi olarak başlamıştır. Sonunda ise, bu hobi sizin için biraz para üretmeye başlayabilir.

Eğer blog açmak istiyorsanız şu yazıyı dikkatlice okuyunuz: Bir blog başlatın.

3. Danışmanlık

Belirli bir alanda deneyim ve bilginiz varsa, başkalarıyla paylaşın. Örneğin, bir muhasebeciyseniz ya da avukatsanız, küçük işletmelere güzel bir kuruş için tavsiyede bulunabilirsiniz.

4. Eğitmen

Bir müzik aleti çalmayı biliyor musun? İnsanları formda tutabilir misin? Bilgi ya da deneyiminiz ne olursa olsun, insanlar bu bilgileri onlarla paylaşmak için size ödeme yapacak. İnsanların evinize gelmesini istemeseniz bile, her zaman bir çevrimiçi öğretim programı başlatabilirsiniz.

5. Çevirmen

Başka bir dilde akıcı mısınız? Belgeleri tercüme ederek veya tercüman olarak bu becerileri kullanmaya başlayın.

6. Anketör

Bu seni milyoner yapmayacak. Ancak fikir anketi almak, alışveriş alışkanlıklarıyla ilgili soruları yanıtlamak veya bir ürünü incelemek için 1 ile 50 TL arasında ödeme alabilirsin.

7. Yazı Yazma

Evde iş imkanı denildiğinde önceden makale yazarlığı yaparak para kazanıldığını duymuşsunuzdur. Bazıları bunun doğru olmadığını düşünse de bizzat deneyen birisi olarak size bunun  gerçek olduğunu söyleyebilirim. Makale yazarak para kazanmak isteyenlere önerebileceğim en iyi site SEOtorite.com’dur. Yazarlık başvurusunu yaptığınızda size düzenli olarak makaleler gönderilir. Ve yazdığınız makale başına 5 TL alırsınız. Bu diğer siteleri düşündüğünüzde gerçekten güzel bir rakam. Makale başına 5 TL…Evde iş imkanı arayanlar ve özellikle girişimciler, ev hanımları bu iş tam da size göre. Bir deneyin ve sonuçları burada paylaşın.

Siteden kazandığım paralardan bir örnek:

Adsız36413313


Bunun gibi pek çok stratejiyi öğrenebilmek için şimdi abone olun.

ABONE OLUN

En Çok Satan Ürünümüzü İnceleyin! Bu online kurs, işiniz için farklı stratejiler sunuyor.

İLANLARI SATIŞA DÖNÜŞTÜREN MESAJLAR NASIL YAZILIR?

Adsız7

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.