Büyük bir lider olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Bir lider başarıyı kovalamıyor çünkü kovalamacının asla bitmeyeceğini biliyor. Başkalarının ne düşündüğü umrumda değil, çünkü kararın büyümeyi öldürdüğünü biliyor. Bir lider, bir şeyleri nasıl gerçekleştireceği konusunda endişelenmez, çünkü ne olursa olsun bir yol bulması gerektiğine odaklanmıştır.

20180607210553-GettyImages-907066380

Başarılı iş adamları olarak çok fazla kez,  kullandığımız becerileri hayatımızın diğer alanlarına nasıl aktaracağımızı anlayamıyoruz. Birçoğumuz, bizi işimize adayan tutkunun bir kısmını uygularsak daha fazlasına sahip olabileceğimizi düşünür. Bu hemen hemen doğrudur, çünkü tutku işletmeniz için oldukça önemlidir. Tutku ise kaybetmeyi göze alabilmek demektir. Kaybetmeyi göze alabilir misiniz?

Hepsini kaybetmek için istekli olmalısınız. Hayatımdaki bu önemli noktada, tutkumu sürdürmek için bir karar verdim.

Sonraki Seviye Deneyimini yaratmaya karar verdim. İş adamlarının hayatlarında bir kenar bulmaları için yardımcı olacağım ve bu amaçla devam edeceğim. Baştan başlamak zorundaydım ve aynı zamanda kaybetmeyi de göze alabilmeliydim. Bu amaçla uzun zamandır ilk defa doğru yolda olduğumu hissettim ve KİEM’i kurdum. İşletmeniz için bunu gerçekten yapabilmelisiniz. Risk alabilmeli ve liderlik etme potansiyelinizi açığa çıkarabilmelisiniz.

Peki, liderlik etmek için ne gerekiyor? Sahip olduğun her şey. Dünyanın başarısını kovalayan milyonerler ve milyarderlere ihtiyacın yok. Dünya, başkalarına büyüklük yolunda yardım etmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli liderlere ihtiyaç duyuyor. Eğer bunu yapabilirseniz, işte o zaman işletmenizi bir üst kademeye taşımış olursunuz.


Tüm stratejilerden haberdar olmak için şimdi abone olun.

ABONE OL!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.