Bir iPhone 8 yerine satın alabileceğiniz 3 şey

İphone 8 piyasaya çıktı ancak fiyatı o kadar yüksek ki buna vereceğiniz para ile elde edebileceğiniz 3 şeyi sizler için araştırdım.

Samuel-L-Jackson-iPhone-min

İphone 8’in Fiyatı Ne Kadar?

Yaptığım araştırmalar gösteriyor ki bir İphone 8 almak isteyen birisinin en az 699 Euro, yani 3500 TL tutarındaki bir parayı gözden çıkarması gerekmektedir. Bu da ister istemez insanı düşündürmektedir, acaba gerçekten de bu parayı vermeye değer mi? Aslında bu durum kişiden kişiye göre farklılık gösterse de ben sizlere bu parayla elde edebileceğiniz 3 şeyi göstereceğim.

1- Bu Parayla 7 Aylık Kira Bedelinizi karşılayabilirsiniz

Lenny-how-I-live-min

İphone 8 için verecereğiniz parayla 7 aylık ev kiranızı ödeyebilirsiniz. Tabii bu söylediğim aslında öğrenci evleri için geçerlidir. Nitekim araştırmalarıma göre iyi bir öğrenci evi kira bedeli 500-600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Biz 500 TL üzerinden hesap edersek 7 aylık kira bedelinizi karşılamanız mümkündür.

2-  Herhangi Bir Premier League Kulübünde Bir Sezon Bileti Alabilirsiniz

Old-Trafford-min

Eğer bir futbol hayranıysanız ve canlı olarak maç izlemeyi seven biriyseniz İphone 8 için vereceğiniz parayla sezonluk bir bilet bulabilmeniz mümkün. Hemde Premier League kulübünde…

Tabii bir Premier League kulübünden bilet bulmak bir İphone 8 fiyatından yüksektir, ancak benim ifade etmek istediğim sezonluk biletleri araştırmanız ve bu fiyata satın almanızdır.

3- New York’a Seyahat Edebilirsiniz

New-York-min

New York’a seyahat etmek isteyen biriyseniz mutlaka İnternet üzerinden araştırma yapmışsınızdır.  Sizler için bir İphone 8 fiyatına iyi bir New York seyahati yapabilmeniz adına en iyi tatil seçeneklerini araştırdım ve şöyle bir sonuca vardım:

Times Meydanı’nın hemen dışında 4 gün 3 gecelik kişi başına 685 Euro gibi bir fiyat listesine sahip bir tatil paketi bulmayı başardım. Bir İphone 8 fiyatına 4 gün 3 gecelik bir tatil yapmayı kim istemez ki? Hem de New York da…

Tavsiyelerim sadece paranızı daha iyi şeylere harcamanız içindir. Tercih elbette size aittir, dilerseniz bu fiyata bir İphone 8 alabilirsiniz ya da tavsiyelerime kulak verir ve iyi bir  vakit geçirebilirsiniz.


Zenginlerin Servetlerini Elde Etmek İçin Kullandıkları ”Gizli” Yöntemi Keşfedin!

Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız: Zenginlerin Kullandıkları ”Gizli Sır”

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.