İyi İçerik mi Yoksa Daha Büyük İçerik mi?

İçerik gerçekten İnternet için önemlidir ve içeriğiniz iyi değilse başka hiçbir şeyin önemi yoktur. Aslında içeriğin iyi veya büyük olması okuyucunuzun türüne bağlıdır.

Ayda 10.000 DOLARA KADAR PARA KAZANMANIZA İMKAN VEREN BU GİZLİ ONLINE İŞ SİSTEMİNİ KEŞFEDİN!

Daha Akıllı Paylaşımlar

Seçtiğiniz niş, konuyla ilgilenen kişilerin dikkatini çekebilmeli ve onlara yardımcı olabilmelidir. Bu tür okuyucular gerçekten de blogunuzdan bir şeyler öğrenme arzusunda olan ve bir soruya cevap arayan kişilerdir. Bu açıdan makaleleriniz yeterli araştırmalarla desteklenmeli ve yazılarınız ilgi çekici olmalıdır.

Mizah önemlidir, ancak aşırısı bir blog yazarı için iyi değildir.  Çünkü okuyucular yazılarınızdan bir şeyler öğrenmek ister.  Onlar bir blogu ziyaret ettikleri zaman bilgilerin değerli olup olmadığına bakarlar. Boş bilgilerle dolu olan bir blog iyi bir blog değildir.

laptop-688x387

Düşünülmesi Gereken Faktörler:

Gerçekçi olarak, iyi bir blog için bazı önemli faktörler vardır. İşte o faktörlerden bazıları:

  • Yararlı veya Eğlenceli: Okuyucularınızın içeriğinizden bir miktar değer çıkarmaları gerekir; bu, basit bir terimle karmaşık bir kavramın açıklanması veya son alışveriş tecrübeniz hakkında komik bir hikaye gibi yararlı bir şey olabilir.
  • Benzersiz:  İnternet yoğun ve karmaşık bir yerdir. İnternet üzerinde çok fazla içerik vardır ve bunların hemen hemen çoğu birbirine benzer. Bu açıdan benzersiz içerikler üreterek başarıya ulaşabilirsiniz. Benzersiz içerik harika bir içerik olabilir, çünkü okuyucularınız bu içeriği başka hiçbir yerde bulamayacaktır.
  • Amaç: Her zaman istisnalar olacaktır, ancak en iyi içerik, planlanmış ve yerine belirli bir amaçla yerleştirilen içeriktir. Yayınlarınız biraz eğlenceli olabilir, yararlı olabilir, ancak blogunuz herhangi bir hedefe doğru gitmiyorsa o zaman içerikleriniz de harika olmayacaktır.
  • Profesyonel: İçeriklerinizin dil bilgisi ve yazım kurallarına uyması gerekir. İyi biçimlendirilmiş ve hatasız olan içerik profesyonel içeriktir. Tabii yazılarınızı bir üniversite tezi gibi biçimlendirmenize gerek yoktur, bu oldukça gereksiz bir hareket olacaktır. 🙂 Ancak hatasız bir dil bilgisi sizi gerçekten başarıya ulaştıracaktır.

Büyük kitlelere ulaşmak için büyük içerikler paylaşmanıza gerek yoktur. Tabii makalelerde kelimelerin bir sınırı vardır ve bu sınır günümüzde artmıştır. Minimum 500 maksimum ise 1000 kelimelik makaleler yazmanız ve yukarıda belirttiğim hususları dikkate almanız blogunuzu iyi yerlere getirecektir.


Başlamak için en iyi yol olarak tabir edilen 21 Adım Eğitim Sistemine başvurmanız size yüksek komisyonlar kazandırabilir. Bu eğitim sistemi 1250$…3000$, 5000$ ve hatta 10.000$ yapmanıza yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Adımlara ek olarak bir de sizinle birebir ilgilenecek olan bir antrenöre sahip olacaksınız. Antrenörünüzle bağlantı kurarsanız emin olun para kazanırsınız.

Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız: 21 Adım Eğitim Programı

live-the-dream-lifestyle

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.