Bir E- Kitabı Nasıl Yayınlayabilirim?

Herkesin içinde bir kitap var: Size kar amaçlı nasıl bir e kitap yayınlayacağınızı göstereceğim.

squirrel-with-nut

Yazdığı e kitaplarla milyonlar kazanan insanları duymuşsunuzdur. Bunların hepsi sıkı bir çalışma ve zaman neticesinde kazanmışlardır bu milyonları…Sizlere göstereceğim kılavuzda bir gecede milyoner olamacaksınız elbette, ancak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair bir fikir edineceksiniz.

1- Kendi Kendine Yayıncılık

vintage-typewriter-Pixa-500

E kitabın belki de sunmuş olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi kendi kendine yayıncılıktır. Normalde bir kitap yayınlamak isteseniz bir yayıneviyle bir perakendeciyle anlaşmanız gerekir. Bu da oldukça büyük paralar harcamanız anlamına gelir. Halbuki bir e kitap yayınlamak tamamen ücretsizdir. Yayınevleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız, başınız ağrımaz. Kendi kitabınızı kendiniz oluşturur ve yayınlarsınız.

Amazon’un oluşturduğu platforma kendi hazırlamış olduğunuz kitabı ücretsiz bir şekilde yükleyebilir ve tüm dünya üzerinde satışa çıkarabilirsiniz. Ayrıca eğer sevilen bir yazar haline gelirseniz iyi paralar kazanmanız ve hatta zamanla milyoner olmanız bir mümkündür.

2- Ne Kadar Kazanabilirim ve Ne Hakkında Yazabilirim?

money-pile

Ne kadar kazanabileceğiniz size ve kitabınıza göre değişiklik gösterecektir. Bir e kitabın fiyatını yazarı istediği zaman belirleyebilir ama yapılan bir araştırma düşük fiyattan olan e kitapların daha fazla satıldığını göstermektedir. Bununla beraber kitabınızı yayınladığınızda reklama biraz para harcamanız satışlarınızı artıracaktır. Neticede iyi bir kitap yazsanız bile insanları bundan haberdar etmeniz gerekir. Günümüzde bunun en etkili yolu ise reklam yayınlamaktır.

Bir e kitap yayınlamak oldukça kolaydır: Ne yazabilirim? sorusunun cevabı aslında yine sizdedir. İlgi alanlarınız ya da ilham aldığınız bir konuyla ilgili bir e kitap yazabilirsiniz. Önemli olan sizin rahat bir şekilde yazabileceğiniz bir konu seçmektir. Sevdiğiniz ve ilgi alanlarınıza yönelik bir konu… Amazon’da en çok satanlar listesini inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Kendi ilgi alanınıza yönelik önceden hazırlanmış ve çok satan bir e kitabı incelemeniz size fikir verecektir. Böylece ne yapmanız gerektiğini daha iyi bilecek ve bir plan dahilinde kitabınızı oluşturabileceksiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, -bunları yorum kısmında belirtin- size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım.


ultimate-dot-com-lifestyle

Başlamak için en iyi yol olarak tabir edilen 21 Adım Eğitim Sistemine başvurmanız size yüksek komisyonlar kazandırabilir. Bu eğitim sistemi 1250$…3000$, 5000$ ve hatta 10.000$ yapmanıza yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Adımlara ek olarak bir de sizinle birebir ilgilenecek olan bir antrenöre sahip olacaksınız. Antrenörünüzle bağlantı kurarsanız emin olun para kazanırsınız.

Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız: 21 Adım Eğitim Programı

İşte sizlere canlı bir örnek:

Yevgen, bu işten 56 bin dolar kazandı. Videonun keyfini çıkarın!

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.