Öğrenciler İçin 2 Muhteşem İş Fikri

Kendi iş girişiminizi başlatarak boş vakitlerinizi değerlendirebilir ve siz de para kazanabilirsiniz. Üniversite’de ne iş kursam düşüncesi içerisinde olan bir girişimciyseniz sizlere başarılı 2 iş fikrini sunmama izin verin.

business

Başarılı bir girişimci olmak isteyen biriyseniz işte sizlere hemen başlayabileceğiniz 2 muhteşem iş fikri.

1- Öğrenci Danışmanı Olun

socialmedia

Sosyal medya sürekli değişiyor ve önemli markalar sosyal medyanın önemini her geçen gün daha iyi kavrıyor. İşinde başarılı olmak isteyen markalar reklamları için sosyal medyayı kullanmaktan geri kalmıyor.

Sosyal medyanın gücünün farkında olan markalar reklamlar için ciddi bütçeler ayırıyor ve buradan aslan payını alanlar ise sosyal medya hakkında yeterli bilgi ve beceriye sahip insanlar oluyor. Siz de sosyal medya hakkında yeterli donanıma sahipseniz markalarla iletişime geçebilir ve onlara en iyi performansı sunarak danışmanlık edebilirsiniz.

Tabii ilk olarak bu sektörde adınızı duyurmalı ve bilinir bir danışman haline gelebilmek için mücadele etmelisiniz. Bunun yolu da markalara uygun fiyattan teklif götürmenizdir. Eğer teklifiniz uygun olursa daha fazla markaya kısa sürede ulaşabilirsiniz. Zamanla tanınır bir danışman haline geldiğiniz de fiyatınız da doğal olarak artacağından başlangıçta para için endişe etmeyin.

2- Bloglamaya Başlayın

blogging-1

Hemen herkesin mutlaka bir ilgi alanı vardır öyle değil mi? Eğer öğrenciyseniz ve iş kurmak istiyorsanız işte size fırsat…

İlgi alanınızın farkına varın ve nişinizi belirleyerek bloglamaya başlayın. Bloglama aslında bir günlük tutmak gibidir. Görüşlerinizi, düşüncelerinizi ve sevdiğiniz şeyleri paylaştığınız bir günlük…

Eğer bu işi severek yapar ve ilerletebilirseniz reklamlardan ve farklı para kazanma yöntemleri üzerinden iyi paralar kazanabilirsiniz.  Özellikle büyük şirketler bu tür bloglara reklam vermeyi ihmal etmezler ve oldukça iyi paralar da verirler. Bu açıdan bloglamanın önemini iyi kavramanız da fayda vardır.

Blog açmak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir indirim fırsatı sunuyorum detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız : Nasıl blog açılır?

roflbot (4)

Kendi iş fikriniz mi var? O halde yorumlarda bize bildirin. 


Başlamak için en iyi yol olarak tabir edilen 21 Adım Eğitim Sistemine başvurmanız size yüksek komisyonlar kazandırabilir. Bu eğitim sistemi 1250$…3000$, 5000$ ve hatta 10.000$ yapmanıza yardımcı olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Adımlara ek olarak bir de sizinle birebir ilgilenecek olan bir antrenöre sahip olacaksınız. Antrenörünüzle bağlantı kurarsanız emin olun para kazanırsınız.

Detaylı bilgi için bağlantıya tıklayınız: 21 Adım Eğitim Programı

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.