Sadece Birkaç Tıkla Para Kazanabileceğiniz Bazı Yöntemler

Sizlere sadece birkaç tıkla para kazanabileceğiniz birkaç yöntem göstermek istiyorum. Bu yöntemler arasında sadece kayıt yaparak ya da çekilişlere katılarak veya anket doldurarak paralar kazanabileceksiniz.

İşte sizlere birkaç yöntem:

start-a-website

Sadece Kaydolmak İçin 10 Euro Kazanın: Opinionpanel

Opinionpanel ,ile sadece kayıt olarak 10 Euro kazamabilirsiniz. Gerçekten başarılı değerlendirmelerin yer aldığı opionpanel aslında bir anket sitesidir. Anket doldurarak para kazanmanıza imkan veren bu sistem 25 Euro’ya ulaştığınızda sizlere ödeme yapar.

Kayıt olmak için tıklayınız: OPİONPANEL 

Sadece Kayıt Olarak 5 Euro Kazanmanıza İmkan Veren Anket Sitesi: OnePoll

OnePoll, tıpkı Opinionpanel’de olduğu gibi sizlere kayıt için bir miktar para öder. Ayrıca çeşitli anketlere katılarak ekstra paralar kazanabilirsiniz. İyi ama bu siteler İngilizce değil mi, nasıl para kazanacağız? Bu bahaneyi her defasında tekrarlamaktan vazgeçin. Sadece Google çeviriyi kullanarak bu sitelerden para kazanan bir sürü insan var. Bu açıdan İngilizce sizin için çok da önemli olmamalı. Sadece harekete geçebilecek gücü kendinizde hissetmelisiniz.

Kayıt olmak için tıklayınız: OnePoll

Eski Telefonlarınızı Satın Para Kazanın

Eski telefonlarınız birer altın madeni olabilir. Yurt dışında eski telefonları belli bir ücret karşılığında satın alan firmalar bunları dönüştürmektedir. İşte bu firmalar üzerinden telefonunuzu 20-400 Euro  arasında bir rakama satabilirsiniz. Eğer eski telefonlarınız atmayan biriyseniz ve elinizde oldukça fazla telefon varsa o halde bunu bir düşünün.

Daha fazla bilgi için burayı inceleyin: Student

Bu bölümde sizlere gerçekten çalışan 3 farklı para kazanma yöntemini gösterdim. Bir diğer bölümde görüşmek üzere…

roflbot (4)

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.