Neden HostGator’a Geçiş Yapmalısınız?

Hostgator dünya üzerinde milyonlarca web sitesini barındıran bir hosting şirketidir. Tercih edilmesinin en büyük nedeni ise birinci sınıf canlı destek ve mükemmel müşteri hizmetleri sunuyor olmasıdır. Ancak Hostgator’un bu kadar ünlü olmasını sağlayan başka nedenleri de vardır.

İşte sizlere Hostgator’a geçiş yapmanız için birkaç neden:

NYEcom

1- Kapsamlı Hizmet Sunmaktadır

Hostgator’da alan adınızı taşıyabilir, yeni bir web sitesi ya da blog kurabilir veya SEO hizmetlerinden istifade edebilirsiniz. Ayrıca donanım özellikleri sayesinde sitenizin güvenilirliğinden ve hızlı olacağından da emin olabilirsiniz. Bir siteniz varsa veya blogunuz en iyi yazılımı kullanmanız gerekir. Özellikle sitenize işlevsellik kazandırmak isteyen birisiyseniz kesinlikle Hostgator’a geçiş yapmalısınız.

2- Özel Teklifler Sizleri Beklemektedir

Hostgator müşterilerine her zaman farklı özellikte teklifler de sunmaktadır. Hatta yılbaşına özel hazırlamış olduğum promosyon kodu ile Hostgator’a geçiş yapabilir ya da kendinize bir web sitesi açabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi bulmanız konusunda tam destek alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu açıdan güvenilir bir barındırma şirketi ile karşı karşıyasınız diyebilirim.

3- Kolay Geliştirme ve ABD Tabanlı Destek

Hızlı ve kolay web sitesi geliştirmek için birden fazla seçeneğe erişebileceksiniz. Bu seçenekler sayesinde hızlı bir şekilde web sitenizi ya da blogunuzu kurabilecek veya alan adınızı taşıyabileceksiniz.  Hostgator worpress ile de yakın ilişki içerisinde olduğundan tam bir uyum içerisinde sizlere sınırsız destek hizmeti sunmaktadır. Üstelik sunduğu bu destek ABD tabanlı olduğundan her türlü sorununuzda yanınızda olacağından emin olabilirsiniz. Bunun yanında uygun fiyat avantajları ve promosyon kodları ile de müşterilerine her zaman en iyiyi yaşatmanın gerekliliğine inanan bu şirket sizlere para iadesi özelliği de sunmaktadır. Satın aldığınız günden itibaren 45 gün içerisinde eğer memnun kalmazsanız paranızı geri alabilirsiniz.

Şimdi Hostgator’a geçiş yapmak ve nasıl yapılacağını öğrenmek için adım adım eğitimimi inceleyin.

%25 İndirimli Promosyon Kodunuz: Yunus341158

Bir blog başlatmayı öğrenmek ister misiniz? Adım adım eğitimimi inceleyin.  

 

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.