Web Sitenizi Hızlandırın!

Hemen her web site sahibi sitesini hızlandırmak ve sitesinin en üst düzey koruma ile barındırılmasını ister. Bu konuda ise sizlere dünyanın en başarılı hosting firmasını tanıtmak istiyorum. Eğer hali hazırda bir web siteniz varsa Hostgator’a katılarak sitenizin gücüne güç katabilirsiniz. Ancak Hostgator’a geçmeden önce dilerseniz Host’un ne olduğuna kısaca değinelim.

 

Peki Host Nedir?

En çok merak edilen konulardan birisi de şüphesiz Hosttur. İnternette sürekli araştırmalar yapan biriyseniz bu kelimeyle her defasında karşılaşıyor olabilirsiniz. Host aslında bir bina gibi düşünülmelidir, binayı çıkmadan evvel en gerekli olan şey sizce nedir? öncelikli olarak binayı çıkabilmeniz için sağlam bir zemine ihtiyacınız olacaktır öyle değil mi? Bu açıdan host sizin binanızı inşa edebilmeniz için gerekli olan zemindir diyebilirim. Teknik anlamda ise veri saklama ve yayınlama işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır, buna ise web hosting denir. İşte bu noktada en güvenilir host firması ise Hostgator’dur. Hostgator 2002 yılından beri host hizmeti sağlayan bir firmadır, bunun yanında sınırsız tema ve sağlamış olduğu Türkçe destek ile de ülkemizde büyük başarılar elde etmiş en iyi yabancı hosting firmasıdır.

Sitem Yok Hostgator ile Alan Adı Alabilir miyim?

Hostgator firması sizlere host hizmeti vermesinin yanı sıra sınırsız domain alabilmenize de imkan verir. Hatta 45 günlük para iadesi avantajı ile de her zaman ülkemizde büyük beğeni toplayan bir firma haline gelmiştir. Sizde dilediğiniz alan adını alarak kendi sitenizi oluşturabilirsiniz, üstelik sitenizi 45 dakika içerisinde açabilme kolaylığı ile… Sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına hazırlamış olduğum Hostgator ile nasıl site açılır? adlı makalemi okuyabilir ve sizde zorluk çekmeden sitenizi açabilirsiniz. Mevcut siteniz varsa sitenizi hızlandırabilir ve sizler için oluşturduğum %25’lik indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Hostgator hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

</head>

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.