Bilgisayardan Para Kazanma: Kaynak Paylaşma

Masanızdaki bilgisayarınız sadece İnternette dolaşmak ya da sosyal mecralarda sörf yapmak için kullanılan bir araç değildir. Bu sizi daha zengin yapabilecek bir araçtır, bazı durumlarda bilgisayarınızı açık bırakarak para kazanabilirsiniz. Bu kulağa gayet hoş geliyor öyle değil mi? Bu makalede bilgisayardan para kazanma ile ilgili en iyi yolu sizlere göstereceğim. Tabii her zaman ifade ettiğim gibi  hiçbir yol sizi bir gecede zengin etmeyecektir, ancak daha iyi motive olmak ve daha çok çalışmak adına size fayda sağlayacağından emin olabilirsiniz. Okumaya devam edin ve cebinizde giderek artan paranızın keyfini çıkarın.

GPZ_3

Kaynaklarınızı Paylaşın Para Kazanın

Biraz yedek sabit disk alanınız, modern bir işlemci ve geniş bant genişliğine sahip bir bilgisayarınız varsa bunları kiralayabilir ve para kazanabilirsiniz. Mesela Gomez PEER bilgisayarınızın arka planında çalışan hafif bir uygulamadır. Bu uygulama ile bilgisayarınız üzerinden para kazanmanız mümkündür. Bilgisayardan para kazanma dediğimizde dünyanın en çok kullanılan yöntemini sizlere göstermekteyim. Peki tam olarak nedir bu Peer? Bilgisayarınızın arka planında çalışan ve dünyanın en popüler web sitelerinin performansını test etmek için sisteminizin kaynaklarını kullanan başarılı bir java uygulamasıdır. Bu uygulamayı sizlere tavsiye etmemin en büyük sebebi elbette güvenilir bir java uygulaması olmasındandır. Bu özelliği ile de benim ve hemen hemen herkesin dikkatini kısa sürede çekmeyi başarabilmiş ve dünyanın önde gelen para kazanma yöntemlerinden birisi olmuştur.

Sisteminizin benzersiz özelliklerini dünyanın diğer benzersiz sistemleri ile birleştiren PEER uygulaması, web sitelerinin ziyaretçilerine gösterdiği performansı ölçen testler gerçekleştirir. Ayrıca makinenizin performansını etkilemeden  gerekli olan testleri gerçekleştirebildiğinden mutlak denemeniz gereken güvenilir bir uygulamadır. Bilgisayardan para kazanma günümüzde oldukça popüler hale gelmeye başlamış ve insanlar farklı yollarla para kazanmaya başlamıştır. Peer bu yollardan sadece bir tanesi ve en etkili olanıdır. Bilgisayarınız ve internetiniz varsa bu uygulama üzerinde para kazanmanız mümkündür. Belki çok paralar kazanamazsınız, ancak evinizin önemli masraflarını karşılayabilirsiniz. Örneğin; elektrik ya da su, doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz. Kaydolmak ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Bilgisayardan para kazanma ile ilgili farklı para kazanma yöntemlerini paylaşmaya devam edeceğim takipte kalın. Sorularınız varsa asla sormaktan çekinmeyiniz, bir sonraki bölümde görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.