Acil Para Kazanmak İstiyorum – Bölüm 2

Acil para kazanmak istiyorum…

İkinci bölümle tekrar karşınızdayım değerli okurlarım. Bir önceki bölümde sizlere acil para ihtiyacınızı giderebilmeniz için bir yol göstermiştim. Eğer ilk bölümü okumadıysanız okuyunuz ve sonrasında ikinci bölüme geçiniz. Bu bölümde ise sizlere para kazanabilmeniz için farklı bir yol göstermek istiyorum: Sağlıklı olmak için para kazan.

banner-2

 

Sağlıklı Olmak İçin Para Kazan

Sağlık hayatımızın en değerli hazinesidir öyle değil mi? Paradan hatta her şeyden daha değerli ve daha önemlidir. Sağlığımız olmazsa hayatımızda hiçbir şeyin anlamı yoktur. Acil para kazanmak istiyorum diyen herkese sağlık sayesinde para kazanabileceği bir yol göstereceğim. AchieveMint denilen İngilizce olarak yayın yapan bir site sayesinde sağlıkla ilgili çalışmalara katılarak para kazanabileceksiniz. Sağlık uygulaması, günlük aktiviteleriniz veya sağlıkla ilgili anketlere katılarak para kazanabilirsiniz. Katıldığınız çalışma başına 10 ABD doları kazanırsınız. Düşünüldüğünde gayet güzel bir para olduğunu söyleyebilirim. Acil para kazanmak istiyorum diyen herkese hitap eden bir para kazanma sisteminden söz ediyorum. Ayrıca bunun yanında kazançlarınız da herhangi bir sınırlama ile karşılaşmaz ve zaman zaman hediye kartlarına bile sahip olabilirsiniz.

Katıldığınız çalışmalar sayesinde bir puan elde edersiniz ve elde ettiğiniz puanlar sizlere para olarak geri döner. Her 10.000 puan için 10 ABD doları alırsınız, tabii bazı çalışmalar doğrudan sizlere 10 dolar kazandırabilir. 10 dolarda nereden baksanız Türk parasıyla 40 TL civarında bir para yapar ki bu aciliyetinizi gidermek adına iyi bir paradır diyebilirim. AchieveMint’e kaydolmak ve uygulamalara bağlanmak için 10 puan kazanabilirsiniz, üstelik kaydolmak ücretsizdir.

Acil para kazanmak istiyorum arayışı içerisinde olan biriyseniz evinizde bilgisayar başında oturarak bu işten para kazanabilirsiniz. Denemek içinse sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor, tek yapmanız gereken harekete geçmek ve bir an evvel denemektir. Öğrendikleriniz teoride kalmasın harekete geçin ve deneyerek tecrübe edinin.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.