Blogunuzdan Para Kazanmak İçin En Etkili Reklam Ağı: Propellerads

Bir blog sahibinin en değer verdiği şeylerden biriside şüphesiz blogundan para kazanmaktır. Bu noktada akla ilk gelen elbette Adsense’dir, ancak zaman zaman Adsense ile bazı sorunlar yaşanmakta hatta Adsense her blogu kabul etmemektedir, yani Adsense’de onay almak gerçekten zordur. Ben ise sizlere kolaylıkla onay alabileceğiniz bir reklam ağı sunmaktayım: ”Propellerads.” Propellerads ile blogunuza reklam alabilir ve aldığınız reklamlardan gösterim ve tık başına para kazanabilirsiniz.

Propellerads İle Gerçek Paralar Kazanın

Propellerads bir blog sahibi için gerçekten işe yarayan bir reklam ağıdır. Bu reklam ağı Türkçe dil desteği ile de Türk kullanıcıları için uygundur. Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız söylediklerime kulak veriniz.

Peki Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle Propellerads.com adresine tıklıyoruz ve kaşımıza şöyle bir sayfa çıkacaktır. Eğer Türkçe dil desteği açık değilse sağ tarafta üstte yer alan dil seçeneklerinden TR’yi seçebilirsiniz.  Buradan ”üye ol” sekmesine tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Sizler yayıncı olduğunuz için yayıncı kimliği üzerinde üye olmalısınız, zaten Adsense gibi beklemeden üyeliğiniz onaylanır ve mevcut reklamları kullanarak para kazanabilirsiniz. Ödeme alabilmeniz içinse minimum 100 dolara ulaşmanız gerekmektedir.

propellerads

Üye olduktan sonra kolaylıkla kullanabileceğiniz bir arayüze sahip olursunuz. Burada gösterge tablosu ve gelir seviyenizi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Tabii mevcut sitenizi kayıt ederek doğrulamanız gerekecektir ki bu da oldukça kolaydır. Aşağıdaki resimde gördüğünüz üzere ”siteler” bölümüne tıklayarak yeni site ekle alanında sitenizi ekleyebilir ve sonrasında doğrulamak için size verilen kodu sitenize yapıştırabilirsiniz. Sitenizi ekledikten sonra ”durum” yazan yerde ”nasıl doğrulanır” sekmesine tıklayarak kodunuzu alabilirsiniz.

prdads

Beklemeye Son!

Blogunuzdan para kazanmak işte bu kadar basit değerli okurlarım. Sadece birkaç işlem ile Propellerads.com‘a üye olabilir ve reklamlardan gelir elde edebilirsiniz. Adsense gibi onay bekleme derdiniz de olmaz ve kolayca blogunuza reklam alabilirsiniz. Unutmayın, blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız bu sizin için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirin ve blogunuzdan para kazanmak için ilk adımı hemen atın.

Sizde hemen Propellerads.com‘a üye olun ve kazanmaya başlayın!

www.propellerads.com

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.