Sesli Kitap ile Para Kazanma

Eski yazılarımı incelerseniz eğer e kitap yazarak para kazanma konusuna değinmiştim. Şimdiyse sizlere sesli kitap satarak para kazanabileceğinizi göstermek istiyorum. Öncelikle hazırda bir e kitabınız varsa yapacağınız iş basittir, bu e kitabınızı sesli kitap haline getirmek. Sonrasında Amazonun satış sayfasında kitabınızı uygun fiyatlarla satışa çıkarabilir ve kitabınızı satabilirsiniz.

Audio book ile ilgili görsel sonucu

Peki Ama Benim İngilizcem Yok Nasıl Seslendirebilirim?

Bu soruyu sormakta sonuna kadar haklısınız, çünkü sesli kitabın en zor aşamasıdır aslında. Ancak günümüzde imkanların gelişmesiyle beraber bu sorunun üstesinden de kolayca gelebileceğinizi düşünüyorum. Öyle ki ingilizce bilen bir arkadaşınıza yardımcı olması konusunda ricada bulunabilirsiniz ya da para ile ingilizce bilen birisini bulabilir ve kitabınızı sesli kitap haline dönüştürebilirsiniz. Size fazla masraf çıkarmayacağından bu yöntem kesinlikle işe yaramaktadır, yani sesli kitap oluşturabilmeniz için dil bilmenize gerek yoktur. Hatta yapılan çalışmalar gösteriyor ki günümüzde sesli kitap satışı e kitap piyasasında giderek popüler hale gelmeye başlamıştır. İnsanlar hem görsel hem de işitsel olarak oluşturulmuş kitaplara daha fazla ilgi duymaktadır.

Hazırda bir e kitabınız yoksa eğer hemen oluşturmanızı tavsiye ederim. Her şeyin giderek kolay bir hal aldığı bir dönemde para kazanma yöntemlerini denememek aptallık olur. Bu açıdan para kazanma yöntemlerini denemeli ve bunlardan istifade etmesini bilmelisiniz. Eğer kendinizi iyi bir yazar olarak görüyorsanız ve bu konuda yeteneğiniz varsa acele edin! Ayrıca ACX adlı site sayesinde e kitaplarınızı sesli kitap haline kolayca dönüştürebilirsiniz.

Para kazanma yöntemlerini sürekli araştırıp duran biriyseniz ve harekete geçmiyorsanız teknik bilgi size bir yerden sonra fayda sağlamayacaktır. Para kazanma günümüzde farklı yollar ile artık daha kolay hale gelmeye başlamıştır, tabii bütün bunları değerlendirmesini bilenler için. Sorularınız varsa sormaktan çekinmeyiniz, bir diğer yazıda görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.