İnternetten Para Kazanmak: Anket Doldurarak Para Kazanın

Hemen herkes evinin rahatlığı ile internetten para kazanmak ister ve bu yönde araştırmalar yapar. Genel olarak yaptığı araştırmalar neticesinde de hep aynı fikirlere sahip sitelerin var olduğunu görür. Bu açıdan sizlere anket doldurarak para kazanabileceğiniz gerçek ve farklı siteler göstereceğim.

gallery-1472752381-gallery-1461793410-cash

1- npdor.com

Bu site anket doldurarak para kazanabilmenize imkan veren en önemli sitelerden birisidir. Dili İngilizcedir ve güvenilir bir anket sitesidir, buradan anketleri doldurarak ayda 100 Dolara yakın para kazanabilirsiniz.

2- SurveySavvy.com

SurveySavvy.com anket doldurarak internetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği ikinci sitedir. Bu sitede sadece anket doldurmakla kalmaz, aynı zamanda bazı kuponları değerlendirerek de para kazanabilirsiniz. Bu noktada kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim bir sitedir.

3- ACOP.com

Tamamen ücretsiz üyelik sunan bu site yaklaşık 10 dakikalık anketleri sizlerle paylaşmakta ve cevaplamanızı istemektedir. Amerikan tüketicilerinin memnuniyetini ölçmek adına oluşturulan bu site internetten para kazanmak isteyenlerin tercih ettiği üçüncü para kazanma sitesidir. Doldurduğunuz anketlere göre puan toplarsınız ve topladığınız puanları paraya çevirirsiniz, işte bu kadar basit.

4- ViewpointForum.com

Viewpointforum anket doldurarak para kazanma denildiğinde akıllara gelen favori sitelerden bir tanesidir. Bu sitede tamamen güvenilir bir para kazanma platformudur, gidin üye olun ve anketinizi doldurun.

5- ePoll.com

ePoll anket sitesini yazmamın en büyük sebebi, anket başına para vermesinin yanında bazı ödül kazanma imkanları da sunmasıdır. Anket doldurarak para kazanabilir ve farklı ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Çok Fazla Tercih Edilmeyen Siteler

6- GreenfieldOnline.com

Greenfieldonline çok fazla tercih edilmese de paylaşma istedim. Nitekim çok fazla tercih edilmediği halde bu siteyi kullanan ve para kazanan insanlar vardır.

7- MySurvey.com

Bu sitede yine çok fazla tercih edilmeyen site literatürüne girse de deneyebilir ve para kazanabilirsiniz.

Sizlere gerçek ve farklı 7 anket sitesinden söz ettim, umarım faydası olur. İster öğrenci olun ister ev hanımı, oturduğunuz yerden sizde para kazanabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. Kimse size milyoner olursunuz demiyor elbette ancak Aylık 100 Dolar kazansanız bile bu sizin açınızdan büyük bir kardır. İnternetten para kazanmak denildiğinde ilk akla gelen yöntemlerden birisi olmasına rağmen insanlar tereddüt etmekte ve bu sistemlere güvenmemektedir, fakat sizlere sunmuş olduğum sitelerin dünya çapında milyonlarca üyesi vardır ve kesinlikle işe yaramaktadır, deneyin ve kendiniz görün.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.