Para Kazanmak İçin 2 Farklı Yol!

Para kazanmak hayatımızın en büyük sorunlarından bir tanesidir öyle değil mi? Hayatımızın her alanında bizi mahkum eden ve o olmadan yaşayamadığımız bir dünyada hemen hemen herkes ekstra para kazanmanın yollarını arar durur. Özellikle günümüzde gelişen teknolojiyle beraber artık herkes internetten para kazanabilecek dereceye gelmiştir. Bende sizlere bu yazımda para kazanabileceğiniz 2 yolu göstermek istedim.

1- Eski Film, CD  ve Oyunlarınızı Satın

cd-r1-150x150Çok hızlı para kazanmak istiyorsanız, eskiden kullandığınız CD’leri, filmleri ve oyunları satabilirsiniz. İnanın bana bu tür şeylersatarak iyi para kazanan insanlar vardır ve olmaya da devam edecektir. Peki ama biz bütün bunları nerede satabiliriz? Bu soruyu sormakta sonuna kadar haklısınız, eskiden olsa satabilmeniz biraz zor olabilirdi, ancak günümüzde internetle birlikte bu tür ürünleri satmak çocuk oyuncağı haline geldi. Tek yapmanız gereken ürünlerin resimlerini yüklemek ve satmak. Bunun içinde Amazonun sitesini kullanabilirsiniz. Neticede milyonlarca ürün barındıran Amazon adından sıklıkla söz ettiren bir satış sitesi haline gelmiştir. Sadece biraz zaman ayırmanız bu işi yapabilmeniz için yeterli görünmektedir.

Eğer evinize bu tür kullanmadığınız şeyler varsa satmanızı şiddetle tavsiye ederim. Tabii şunu da unutmamak gerekir. Para kazanmak için iyi bir yol olsa da asla milyonlar kazanamazsınız.

2- Müzikleri İnceleyin Para Kazanın

slicethepie2

Bu ilk duyduğumda ilginç gelen para kazanma yöntemlerinden birisiydi ve denemek istedim. Slicenthepie adlı bir siteye üye olarak orada yer alan müzikleri inceliyorsunuz ve sonucunda da site size para veriyor, güzel değil mi? İşe yarayıp yaramadığını test ettim ve 40 Euro kazandım. Tabii bunu 1 ay içerisinde yaptım, yine ifade etmem gerekirse eğer bu işte sizlere milyonlar kazandırmaz, belki 40 Euro’da size az gelmiş olabilir, ancak düşünüldüğünde sadece müzikleri inceleyerek para kazanıyorsunuz. Para kazanmak için sürekli araştırmalar yapan biriyseniz mutlaka denemenizi öneririm, bir şey kaybetmezsiniz. Ben 40 Euro kazandım ama belki siz daha fazlasını kazanabilirsiniz, bu sizin bu işe ne kadar ilgi duyduğunuzla alakalı bir durumdur.

Sizlere para kazanmak için 2 farklı yol gösterdim. Bir diğer yazıda görüşmek dileğiyle… Aklınıza takılan sorularınız varsa lütfen çekinmeyin, cevaplamaktan mutluluk duyarım.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.