İnternetten Para Kazanma Siteleri – 1

Neredeyse hemen herkes ekstra para kazanmanın yollarını arıyor, Google’a sürekli internetten para kazanma siteleri yazısını yazarak aramalarda bulunuyor ve doğru sonuçlara bir türlü ulaşamıyor. Peki Neden? Türkiye’de yer alan bloglar incelendiğinde özgün yazı paylaşmaktan aciz blog sahiplerine rastlamanız mümkündür. Tabii her blog sahibini kastetmiyorum, ancak genel itibariyle durum ne yazık ki böyle. Hal böyle olunca da insanlar doğru bilgilere ulaşmakta zorluk çekiyor. On blog sitesini ziyaret ediyor ve onunda da aynı yazıların paylaşıldığını görüyorsunuz. Kopyala yapıştır mantığı son bulmadan doğru bilgilere ulaşabilmeniz de o kadar zorlaşıyor. İşte sizlere doğru ve işe yarayan 3 para kazanma sitesini sunuyorum.

Get-Paid

 

1- Etsy

Diğer insanlardan ayrı bir beceriniz var mı? Bu soruyu sormamın sebebi Etsy’nin becerilerinizi kullanarak para kazanmanıza imkan veriyor olmasıdır. Eğer el beceriniz varsa ve severek bir şeyler tasarlayabiliyorsanız, Etsy tam da size göredir. Bu siteyi kullanarak becerilerinizi kolayca satabilirsiniz. Üstelik yurt dışına satış yaparak para kazanma imkanı verdiğinden, mutlaka değerlendirilmesi gereken bir para kazanma sitesidir. İnternetten para kazanma siteleri içerisinde en fazla ilgi çekenidir diyebilirim.

2- Swap.com

Swap, kullanmadığınız kıyafetlerinizden elinizde bulunan oyuncaklara kadar pek çok ürünü kolayca satabilmenize imkan veren bir sitedir. İnternetten para kazanma siteleri içerisinde satıcıların en fazla kar elde ettiği bir para kazanma sitesidir. Hatta bir dergide bazı satıcıların satış başına 150 dolar kadar para kazandığını okumuştum. Bu Türk parasıyla 580 TL gibi bir rakama denk gelmektedir. Gerçekten de düşünüldüğünde satış başına iyi para kazanabileceğiniz anlamına geliyor. Tabii ben sadece size yol gösteriyorum gerisi sizin çalışma azminize kalmış bir durumdur.

3- Gazelle

Kullanmadığınız ya da eski bir cep telefonunuz mu var? O halde Gazelle tam da size hitap eden bir para kazanma sitesidir. Bu site üzerinden cep telefonunuzu kolayca satabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Hatta bir telefoncuysanız kesinlikle bu siteyi kullanmalısınız. Bu sitenin en büyük avantajı nakliye paralarını ödemesidir, böylece nakliye sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Belki bu siteden bir servet kazanamazsınız ya da milyoner olamazsınız. Ancak elinizde olan cep telefonlarını satarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bu işi tutturan kişiler çok olmasa da hatırı sayılır paralar kazanabilirler. Benden size bir tavsiye cep telefonu ticareti yapan biriyseniz, uygun fiyatlarla aldığınız cep telefonlarını dahi bu site üzerinden satabilirsiniz.

Sizlere her zaman doğru ve faydalı bilgiler paylaşmak için uğraştığımı biliniz. Amacım sizlere bir nebze de olsa yardımcı olabilmektir. Aklınıza takılan sorunuz varsa sormaktan çekinmeyiniz. İnternetten para kazanma siteleri içerisinde yer alan 3 siteyi sizlerle paylaştım. İkinci bölüm için bekleme de kalın!

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.