İnternetten Herkes Para Kazanabilir mi?

Çoğu zaman yeni insanlarla tanıştığımda onlara blog yazarak para kazandığımı söylediğim zaman şaşırıyorlar. Keşke bende senin gibi yapabilseydim, keşke bende bu işten para kazanabilseydim, bende senin gibi olmak isterdim.

Öyleyse neden bu konuda bir şey yapmıyorsun, neden yapmıyorsun? Diye sorduğumda bahaneler üretmeye başlıyorlar. Bu yazımda sizlere, herkesin para kazanabilmesine olanak tanıyan birkaç önemli faktörü göstermek istiyorum.

laptop-work-688x387

Deneyim ve Tecrübe Şart!

Tecrübe olmadan bir işte başarılı olamazsınız. İlk işe başladığınızda elbette başlarda başarısız olacaksınız, hiç kimse mükemmel değildir. Başarısızlıklarınız aslında sizin için birer tecrübedir, ancak çoğu zaman bunun farkına varamazsınız. Başarısızlığa uğradığınızda hep şikayet edersiniz. İlk başlarda hemen başarıya ulaşmak istersiniz, fakat bu mümkün değildir. Aksini iddia eden varsa görüşlerinizi belirtmenizi rica ederim ve bundan da fazlasıyla mutluluk duyarım.

Eğitim Şart!

Herkes İnternet üzerinden para kazanabilir değerli okurlarım. Sadece bu konuda yeterli bilgi düzeyine ulaşmanız gerekmektedir. Nasıl ki üniversite okurken bir meslek hakkında eğitim alıyorsanız, İnternetten para kazanma dediğimiz durumda böyledir. İnternetten para kazanma ile ilgili, yaptığınız araştırmalar ve okuduğunuz yazılar sizlere inanın çok şey katacaktır. Unutmayın bilgi olmadan para kazanamazsınız, önce kendinizi geliştirin sonra harekete geçin.

Öz güven Şart!

Bir işte başarılı olmak için öz güveninizin olması gerekmektedir. İnternetten para kazanma sanıldığı kadar kolay değildir ve bunun kolay olduğunu da kimse iddia edemez. Başarılı insanların hayatları incelendiğinde öz güvenlerinin yüksek olduğunu görmekteyiz. Bu belki de onları başarıya ulaştıran temel faktördür. Eğer öz güveniniz yüksekse emin olun bu işten para kazanabilirsiniz. Blog yazarak para kazanma zorlu bir süreç olsa da imkansız değildir. Bu işi yapmaya karar verdiğimde sabretmem gerektiğini ve öz güvenimi her zaman yüksek tutmam gerektiğini biliyordum. Ancak bu sayede başarıya ulaşabilirdim.

Belki bu kadar çaba göstermeme rağmen dilediğim parayı kazanamıyor olabilirim, fakat şuan bu işten elde ettiğim para azımsanacak türden  bir para da değildir. İnternetten para kazanma serüvenimin en önemli durağı blog yazmak olmuştur. Bunun haricinde makale yazarlığı yaparak da iyi paralar kazandım ve hala kazanmaya devam ediyorum. Bunları söylememin sebebi ise sizde yapabilirsiniz, bunu sizlere göstermektir. Sadece inanın, kendinize güvenin ve her zaman bir şeyler öğrenerek kendinizi geliştirin. Ortaya çıkan sonuçlar bu noktada sizi fazlasıyla şaşırtabilir, tavsiyelerime kulak verin ve harekete geçin.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Hala bir blogunuz yok mu? % 25 İndirimi kaçırmayın!

https://partners.hostgator.com/c/449924/177309/3094

Nasıl site açabileceğinizi öğrenmek için dosyayı indiriniz: Neden Site Açmalıyız

İnternetten Herkes Para Kazanabilir mi?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.