PropellerAds ile Blogunuzdan Para Kazanın

Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız, bu konuyla alakalı sayısız fırsatlar zincirine sahip olabilirsiniz. Pek çok reklam ağı ile karşılaşabilmeniz olasıdır, bu yüzden sizlere başarılı bir reklam ağını tanıtmak istiyorum. PropellerAds ile trafiğinizden iyi paralar kazanabilmeniz mümkündür. Üstelik kayıt ve onay sürecinde de sizlere büyük kolaylıklar tanıyan bu reklam ağı Adsense alternatifi olarak görülebilir.

propeller-header-688x345

Tamamen Özgün Bir Reklam Ağı: PropellerAds

Bugüne kadar karşılaştığınız reklam ağları içerisinde en farklı olanı belki de budur. Bu farklılık ise kendisini, kısa süreli onay süreci ve trafik sınırı olmaması noktasında göstermektedir. Kayıt bilgilerini doldurduğunuz andan itibaren hesap bilgileriniz e mail adresinize gönderilmektedir. PropellerAds yayıncılarına bir takım avantajlar da vaat etmektedir. Bir defa site ziyaretçilerinizin dünyanın neresinde olduğu fark etmez, sizlere ziyaretçi başına en yüksek geliri dahi sunabilir.

PropellerAds Arayüzü ve Kolay Kullanımı

Yayıncı kontrol paneli nispeten açık ve anlaşılır bir yapıdadır. Aşağıdaki resmi incelerseniz eğer, ilk sayfada kazanç, gösterim, tıklama, BGBM gibi reklam performansı ile ilgili genel bir izlenim elde etmenizin yanı sıra bir sonraki aya yönelik tahminler elde etmenize de olanak tanır.

propeller-dash-688x351

PropellerAds, Payoneer üzerinden 100 ABD dolarına ulaştığınızda paranızı alabilmenize imkan tanır. Ayrıca banka havalesi ile de paranızı kolaylıkla alabilirsiniz. Banka havalesi alabilmeniz için ise 500 ABD dolarına ulaşmanız gerekmektedir. Bir blog sahibi olarak bu reklam ağını kullanmanızı tavsiye ederim, paranızı zamanında alır ve iyi paralar kazanabilirsiniz. Okuduğum bir yazıda bu reklam ağından aylık 7000 dolara kadar kazanç elde edenlerin olduğunu gördüm. Ne kadar doğrudur bilemeyiz, ancak başarılı bir reklam ağı olduğunu söyleyebilirim.

Yapmanız gereken tek şey bir kaç dakikanızı ayırarak kaydolmaktır. Tamamen masrafsız bir şekilde kaydınızı yapabilir ve bu reklam ağını deneyebilirsiniz. PropellerAds sadece İngilizce bir arayüze sahip değildir, Türkçe dil desteğini de barındırdığından kolayca kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi bana bildirmekten çekinmeyin…Herhangi bir sorunuz olursa bana ulaşabilirsiniz.

PropellerAds ile Blogunuzdan Para Kazanın PropellerAds ile Blogunuzdan Para Kazanın PropellerAds ile Blogunuzdan Para Kazanın PropellerAds ile Blogunuzdan Para Kazanın

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.