Blogunuzdan Para Kazanmanıza Yardımcı Olabilecek Siteler

Blogunuzdan para kazanmak için hemen her gün fırsat kollarsınız. Büyük uğraşlar sonucunda hazırladığınız blogunuzun para kazanma zamanının geldiğini düşünebilirsiniz. Blog dediğimizde aklımıza hemen reklamlar gelmektedir, bu doğrudur başarılı firmalarla anlaştığınız da reklamlardan iyi paralar kazanabilirsiniz. Blogunuzda reklam alanı satmaya karar verdiyseniz size birkaç yöntem göstermek istiyorum.

MONEY-BLOG

BuySellAds.com

BuySellAds.com piyasanın önde gelen reklam platformlarından birisidir. Blogunuz da her nişin reklamını yapmak isteyen blogcular bulacaksınız. Bu açıdan blogunuz da reklam alanlarının olduğundan emin olmalısınız. Yurt dışı lokasyonlu olması ise bu siteyi daha cazip hale getirmektedir. Bu site üzerinden reklamlar ile iyi paralar kazanabilirsiniz.

Tıklama Başına Ödeme Yapan Siteler

Tıklama başına ödeme alabileceğiniz pek çok reklam platformu vardır. Bunlardan bazıları ve de en önemlisi şunlardır:

InfoLınks.com

İçeriğinizde yer alan kelimeleri reklamlara dönüştüren bir PPC ağıdır. Örneğin; birisi ”bağlantı kurma için” reklam vermek istiyorsa, içeriğinizdeki bu ifade tıklanabilir bir reklam olacaktır. Bununla birlikte tıklama başına ödeme alırsınız, başarılı bir sistemdir.

Media.net

Müthiş bir ağ ile karşı karşıyasınız değerli okurlarım. Google Adsense alternatifi olarak görebilirsiniz, öyle ki yapısı bağlamsal olup, ana odağı yalnızca Google reklam ağı gibi anahtar kelimeler temelinde oluşturulmuştur. Kaliteli bir reklam ağı istiyorsanız ve Adsense onayınız yapılmadıysa mutlaka denemelisiniz. Minimum ödeme eşiği 100 ABD dolarıdır.

Chitika.com

Yukarıda yer alan reklam ağlarına alternatif olarak düşünülebilir. Ancak ben öncelik olarak bu siteyi en sona koymaktayım, çünkü düşük ödeme sistemine sahip bir reklam ağıdır. Ayrıca reklamlar da çirkin bir görünüme sahiptir, yine de sizlere aktarmak istedim.

Blogunuzdan para kazanmak istiyorsanız, çok çalışmalı ve başarılı reklam ağları ile ilişki kurmalısınız. Tabii her şeyde olduğu gibi yine bu husus da önemli olan nokta zaman+sabırdır. Bu ikisi olduktan sonra blogunuzdan para kazanamamanız imkansızdır. Neticede hiç kimse size bedava para vermeyecektir, ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok geri dönüş alırsınız. Bir diğer yazıda görüşürüz…Takipte kalın!

Blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olabilecek siteler Blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olabilecek siteler

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.