Başarılı Milyonerlerin 3 Alışkanlığı-Bölüm 1

Merhabalar değerli okurlarım, başarılı insanlara ve hatta milyonerlere hep gıpta ile bakarız öyle değil mi? Hep onlar gibi olmak ve hayatta daha emin adımlarla yürümek isteriz. İçimizde isteğimiz vardır, ancak bu isteği harekete geçirebilecek kudretimiz var mıdır? Asıl önemli olan ve bizleri başarıya götüren temel unsur da budur. Hep bir şeylerin olması isteriz, fakat harekete geçmeyiz. Bazı şeylerin kendiliğinden olmasını bekleriz, bilmeyiz ki hiçbir şey bedava değildir. İnternetten para kazanma ile ilgili yazıları sürekli okuyup dururuz ama harekete geçebilir miyiz, Kendimiz de o gücü hissedebilir miyiz?

Bu yazımda sizlere başarılı milyonerlerin alışkanlıklarından üçünü göstereceğim, hazır mısınız?

monopoly-board-688x387

1- Sürekli Okurlar

Evet değerli okurlarım başarılı milyonerlerin hayatlarını incelediğimizde günlük 30 dakikalarını okumaya ayırdıklarını söyleyebiliriz. Her gün bıkmadan, usanmadan günlük 30 dakika okurlar, peki neden? Okumak yeni şeyler öğrenmenizi sağlar ve okudukça yaptığınız işte daha da uzmanlaşırsınız. İşte başarının kilit noktası budur aslında. Kendinizi ne kadar geliştiriyorsunuz? Blog açmak istiyorsunuz, ancak bloglama yapma ile ilgili ne kadar bilgiye sahipsiniz, önemli olan budur.

Bu insanlar okudukça yeni şeyler keşfediyor ve bu doğal olarak onları başarıya ulaştırıyor, başarı da beraberinde parayı getiriyor. Eğlencesine ve vakit geçirmek amacıyla bilim kurgu ya da aşk romanları okuyabilirsiniz, fakat bilgi almak istiyorsanız faydalı şeyler okumayı da ihmal etmemelisiniz.

2- Spor Yaparlar

Hem fiziken hem de zihnen kendilerini her zaman hazır ol da tutmak adına başarılı milyonerler her zaman spor yaparlar. Bu onların daha pozitif düşünmesine neden olmaktadır.

Günlük 30 dakika ve daha fazla spor yaptıklarına şahit olabilirsiniz. Bu sayede kalp daha iyi pompalama yapar ve daha akıllı çalışırsınız. Kısacası sağlıksız bir tüccarsanız daha az enerjiye ve daha az düşünce sürecine sahipsiniz demektir. Aman değerli okurlarım spor yapmayı ihmal etmeyiniz.

3- Asla Teslim Olmazlar

Dışarıdan bakıldığında zengin olan insanların çok şanslı olduklarını düşünürüz. Halbuki bu insanlar karşılaştıkları her zorluğa göğüs geren ve asla teslim olmayan bir yapıya sahip insanlardır. Bunlar her zaman hayatlarında kendi şanslarını kendileri yaratırlar, sizde böyle olmalısınız. Hayatta hiç zorluk çekmeden zengin olan insanlar yok mudur, elbette vardır. Ancak emin olun onlar mücadele ederek zengin olan insanlar kadar hayattan zevk almamışlardır.

İnternetten para kazanma ile ilgili araştırma yapmaktasınız, tamam bu güzel bir şey  fakat bu konuda herhangi bir çalışma yapmazsanız aklınızı teorik bilgi ile doldurmanıza ne gerek var. İnternetten para kazanma son dönemlerin en popüler konularından birisi olsa bile çalışma azminiz yoksa boş yere uğraşırsınız. İnternetten para kazanma zorlu bir süreçtir ama azimli olursanız imkansız değildir.

İkinci bölüm için takipte kalın!

Başarılı milyonerlerin 3 alışkanlığı- bölüm 1

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.