Blog Yazarak Para Kazanmak İsteyenler İçin Blog Tasarımı Ne Kadar Önemli?

Blog tasarımı bir blog sahibi için son derece önemlidir, çünkü sağlam ve kaliteli bir tasarım kullanıcı sayınızı da doğrudan artıracaktır. Biz blog yazarları Google’da ilk sıralara çıkmak istiyorsak bu hususa özen göstermeliyiz. Google, ziyaretçilerin sayfaları kolayca bulabileceği ve rahatça elde etmek istediği bilgilere ulaşabileceği blogları görmek ister. Blog yazarak para kazanmak isteyenler için blog tasarımı ne kadar önemli? Sorusunun cevabı bu noktada kişinin bloguna ne kadar önem verdiği ile de alakalı bir durumdur.

Adsı33z

Benim blog tasarımım üzerinden gidecek olursak eğer gayet kullanışlı ve ziyaretçilere hitap eden bir tasarım olduğunu görebilirsiniz. Bu tasarımı seçmemin nedeni sade ve şık bir görünüme sahip olması ve hem benim hemde ziyaretçilerim açısından büyük kolaylıklar sağlıyor olmasıdır. İnsan gözünü yoran aşırı şık tasarımlardan her zaman kaçınmışımdır değerli okurlarım. Bu tasarımlar bir süre sonra ziyaretçiyi blogunuzdan soğutabilir. Eğer kendiniz için blog yazmak istiyorsanız ücretsiz temalardan birisini tercih edebilirsiniz. Ancak amacınız para kazanmak ise, premium temalardan birisini tercih etmenizi öneririm. Benim kullandığım tema şuan için ücretsizdir, fakat ilerleyen günlerde premium temaya geçiş yapmayı düşünüyorum. Bu sayede blogumu her geçen gün geliştirmek ve insanlara daha rahat paylaşımlarda bulunmak, hatta daha da önemlisi insanlara daha iyi yardımcı olmak niyetindeyim.

Kısacası, bir tema sizin blogunuza göstermiş olduğunuz değer ve aynı zamanda para kazanmak için ne kadar istekli olduğunuza göre değişen bir durumun sonucudur. Seçeceğiniz tema sizi başarıya bir adım daha yaklaştıracaktır, bundan emin olabilirsiniz. Blog yazarak gerçekten başarı sağlamak istiyorsanız benim size önerim tasarımlarınızı her zaman bir kademe yukarıya taşımaya özen gösterin.

Blog yazarak iyi paralar kazanmanız dileğiyle… Bir diğer yazıda görüşürüz, her şey dilediğiniz gibi olsun.

Blog yazarak para kazanmak isteyenler için blog tasarımı ne kadar önemli?  Blog yazarak para kazanmak isteyenler için blog tasarımı ne kadar önemli?  Blog yazarak para kazanmak isteyenler için blog tasarımı ne kadar önemli?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.