E Kitap ile Para Kazanma: Kitabımı İnceleyin!

Merhaba değerli okurlarım, bu bölümde sizlere e kitap yazarak para kazanma deneyimimden bahsedeceğim. Yaklaşık üç ay önce  e kitap yazmaya karar verdim ve insanları motive eden, onları harekete geçirebilecek 50 sayfalık bir e kitap hazırladım ve Amazon.com’da satışa sundum. Kitabımın adı ”Discover Your Power,” yani ”Gücünüzü Keşfedin” Amazon’da satılan kitabımın dili İngilizcedir, aynı zaman da Türkçe versiyonu da Yerli satış sitesinde makul bir fiyata satılmaktadır. Dileyen herkes kitabımı inceleyebilir ve satın alabilir.Başlıksız-3kapak-3 (1000 x 1417)

Yerli Satış Sitesi:

https://www.publitory.com/e_books/921-gucunuzu-kesfedin-siz-de-basarabilirsiniz

Peki E Kitap Yazarak Ne Kadar Kazandım?

Kitabımı her iki dilde yayınlamaya başladığım günden bugüne yaklaşık üç ay geçti ve bu üç aylık süreçte çok olmasa da güzel bir para kazanmayı başardım. Türkçe olarak satış yaptığım sitede yer alan kitabım üç ay içerisinde 82 kişi tarafından alındı ve 350 TL gibi bir para kazandım. İngilizce olarak satılan kitabım ise 139 kişi tarafından ilgi gördü ve 560 TL gibi bir gelir elde etme imkanına sahip oldum. Düşünüldüğünde çok yüksek paralar değil, fakat üç ay gibi kısa bir sürede inanın güzel bir para.

Bence yazmayı seven herkes bir e kitap yazmalıdır değerli okurlarım. Eğer biraz araştırma yapmayı seven biriyseniz, yurt dışında e kitap yazarak milyonlar kazanan İnsanlar olduğunu görebilirsiniz. Belki de içinizde bir cevher vardır ve siz farkında değilsinizdir. Bu cevherin farkına varın ve sizde bir e kitap hazırlamaya başlayın.

Benim İngilizcem Yok Nasıl İngilizce Satış Yapabilirim?

İngilizce bilip bilmemeniz çok da önemli değildir, öyle ki  benimde İngilizcem yoktur, ancak kitabımın İngilizce versiyonunu satışa çıkardım. Günümüzde uzmanlar tarafından yapılan çevirilere rastlayabilirsiniz, uygun fiyatlarla İnternetten güvenilir çevirmenlere ulaşmanız mümkündür. Bu sayede kitabınızı İngilizceye çevirebilirsiniz.

Bahane üretmeyi bir kenara bırakın, harekete geçin. Siz yeter ki bir yerden başlayın emin olun karşınıza çıkan problemleri aşabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınız varsa sormaktan çekinmeyin, cevaplamaktan mutluluk duyarım. Dilerseniz ücretsiz e kitap iste bölümünden ücretsiz e kitabınızı isteyebilir ve bana mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. Bir diğer yazıda görüşmek dileğiyle… Her şey dilediğiniz gibi olsun.

E Kitap ile Para Kazanma: Kitabımı İnceleyin!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.