Neden Şimdi Başlamanız Gerekiyor?

Değerli okurlarım, hepimiz bir şeyleri başarmak için bir yerlerden başlamak mecburiyetindeyiz. Kimimiz iyi bir iş hayali, kimimiz mutlu bir evlilik vb. hayaller kurar. Bu hayallerin gerçekleşmesi yolundaki en büyük engel ise zaman + paradır. Bu ikisi olmadan hayallerinizin gerçekleşmesi mümkün değildir.

Teoride ve Pratikte

Teoride bu hayalleri kurarız, herkes kurar. Çünkü hayal kurmak kolaydır, asıl olan bu hayali gerçekleştirebilmektir. Yani pratikte hayallerinizi gerçekleştirmek için ne yapıyorsunuz? Teorik bilgi öğrenmek kolaydır, İnternet de dilediğiniz konu ile ilgili pek çok bilgi bulabilirsiniz. Burada okuduğunuz makaleler size yol gösterir ve harekete geçmenize zemin hazırlar. Ancak siz sadece bilgi elde ediyor ve harekete geçmiyorsanız, inanın öğrendiğiniz o bilgiler boş bilgiden başka bir şey değildir. Neden şimdi başlamanız gerekiyor? Zaman hepimiz için önemli bir olgudur ve siz yeriniz de oturduğunuz müddetçe zaman su gibi akıp geçecek ve bir an geri dönüp baktığınız da erken davranmanın önemini daha iyi anlayabileceksiniz. Örneğin; Amerika’da 65 yaşında bir adam yazdığı blog ile iyi paralar kazanmış, fakat kendisine sorular sorulduğunda keşke bu işe erken başlasaydım yanıtını vermiş. Tamam hiçbir şey için asla geç değildir dedim ve bu sözümün de sonuna  kadar arkasındayım. Nihayetinde bu adam bir şeyleri başarmanın mutluluğunu yaşıyor. Ama, ne diyor? Keşke erken başlasaydım.

basari-belgesi

Öğrenmek tek başına yeterli değildir. Harekete geçebilecek enerjiyi içinizde hissetmelisiniz. Ancak bu sayede bir şeyleri başarabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Başarı, öğrenmek kadar yol boyunca uyum sağlamayı ve adapte olmayı da beraberinde getirir. Sizin bir başlangıç çizginiz var ve siz bu çizgide beklerseniz en yavaş hayvan olan kaplumbağa bile sizi geçecektir.

Şimdi başlayın değerli dostlarım. Eğer şimdi başlarsanız her şey  sizin için daha iyi olacaktır. Sitenizi açtığınızda söylemek istediklerimi daha iyi algılayacaksınız ve siz şanslısınız. Size yol gösteren ve bilgiler veren bir rehberiniz var, hem de sizden hiçbir ücret talep etmeden.

Düşünceleriniz benim için önemlidir ve gerçekten düşüncelerinizi fazlasıyla merak ediyorum. Sizin düşünceniz nedir?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.