Tweetlerinizde Nasıl Daha Fazla Retweet Alırsınız?

Yapılan araştırmalar gösteriyor ki bazı kelimeler daha fazla Retweet almanıza olanak tanıyor. Her site sahibinin önem verdiği Twitter, özellikle trafiğinizi artırmanız noktasında oldukça önemlidir. Öyle ki bu sayede trafiğinizi artırarak sitenizden iyi paralar kazanabilirsiniz. İşte sizlere iki sihirli kelime.

Tweetlerinize ”Retweet” Kelimesini Ekleyin

Bilimsel olarak kanıtlanan araştırmalar neticesinde Retweet yazısını eklemeniz daha fazla trafik elde etmenize imkan veriyor. Aslında kısaltılmış halini, yani ”RT” olarak da kullanabilirsiniz, fakat yapılan bir başka çalışma ”Retweet” yazısının daha fazla ziyaretçi çekilmesi noktasında büyük faydalar sağladığını gösteriyor.  Bu açıdan bu hususa dikkat etmenizi öneriyorum.

Bakın, bunun için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece bir deneyin bakalım gerçekten işe yarayacak mı? Hem bu sayede kendiniz test etmiş olursunuz.

Twitter

”Ücretsiz” Kelimesi Geçen Tweetler Daha Fazla ”Retweet” Alır

Hepimiz ücretsiz ürünlere rağbet gösteririz öyle değil mi? Özellikle sitesinden satış yapmak isteyenlerin kullanabileceği bu kelime ile Retweet alabilirsiniz.  Ya da sitenizde bir kampanya başlatır ve bu kelime ile sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz. Bunlar tabii yapılan araştırmalar neticesinde ortaya çıkan iki kavramdır. Denemeniz de fayda vardır, neticede bunun için ek bir ücret ödemeniz gerekmez. Zaten bir siteniz varsa mutlaka Twitter kullanmalısınız, eğer kullanmıyorsanız emin olun büyük yanlış içerisindesiniz. Hemen bu yanlışınızdan dönüp kendinize bir Twitter hesabı açmalısınız. Bence herkes blogunu tanıtmak için Twitter kullanmalıdır.  Görüşmek dileğiyle…Teşekkürler.

Tweetlerinizde Nasıl Daha Fazla Retweet Alırsınız?

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.