Para Kazanmak İçin En İyi 2 İpucu!

Hayatımızın her alanında bazı tavsiyelere ihtiyaç duyarız. Tavsiyeler, karanlık bir yolda ilerlerken bize ışık olan unsurlardır. Bende size bu konuda bazı tavsiyelerde bulunacağım. Çünkü bu işi yapabilmenin en iyi yolu budur. İşte size para kazanmak için en iyi 2 ipucu.

Disiplinli Olmalısınız

Disiplinli olmak, çalışmak istemediğiniz zamanlarda bile hatta içinizde hiçbir şey hissetmediniz anlarda harekete geçebilmeniz demektir. Özelikle bir blog yazarıysanız muazzam derecede disiplinli olmak zorundasınız. Disiplin beraberinde başarıyı da getirir, tabi süreklilik arz ederse. Arkadaşlarınız sizi gezmeye ya da film izlemeye çağırıyor diyelim. Eğer siz benim işim var şuan gelemem diyorsanız ve bilgisayarınızın başına oturup siteniz ile ilgileniyorsanız, siz disiplinli bir insansınız demektir. Şu da yanlış anlaşılmasın elbette gezecek ve film izlemeye gideceksiniz. Fakat o an siteniz için bir yazı yazmanız gerekiyorsa, bu sizin için daha önemli olmalıdır.

Belki televizyonda sizin için önemli bir program var ya da izlemeniz gereken bir diziniz. Zaman bizim için önemlidir dostlarım. Zamanı etkili kullanarak başarının kapılarını aralamalısınız. Bu açıdan siteniz ile ilgilenmek mi daha önemli, yoksa televizyon izlemek mi?

maxresdefault

Öğrenmeyi Durdurun – Artık Çalışmaya Başlayın

Öğrenmeye büyük saygı duyarım. Bir şey öğrenmek, kendimi geliştirmek beni hep mutlu eder, eminim sizi de mutlu etmektedir. Ancak faaliyete geçirmediğiniz, yani kullanmadığınız bilgi bana göre boş bilgidir. Sabahtan akşama kadar para kazanma ile ilgili bilgisayar başında oturup tonlarca yazı okuyabilirsiniz. Fakat faaliyete geçirmediğiniz de öğrendikleriniz neye yarayacaktır?

Yol boyunca eğer harekete geçmiyorsanız, başınızı daha çok teori ile doldurmanın hiçbir anlamı yok. Elbette öğrenmek için okumalısınız; ancak öğretilen stratejileri de uyguladığınızdan emin olmalısınız. Hep tüketen tarafta yer almamalı birazda üreten tarafta yer almasını bilmelisiniz. Tüketici bir toplumdan üretici bir topluma evrilmenin zamanı geldi de geçiyor bile, toplum olarak bu noktada bilinçlenmeliyiz. Yurt dışında bu konuda yüzlerce çalışmanın olduğunu görebilirsiniz. Artık devir İnternetten para kazanma devri. Bunu başarmanın yolu ise sizlere söylediğim bu iki ipucundan geçiyor. Denilenleri harfiyen yerine getirenler ve söylediklerimi dikkate alanlar ben inanıyorum ki açtıkları sitelerden ileride iyi paralar kazanacaklardır.  Bir diğer yazıda görüşmek üzere… Harekete geçmeyi unutmayın!

Para kazanmak için en iyi 2 ipucu!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.